3 Şubat 2015 Salı

Sol Yanım !

İnsan birkaç saat konuşamayınca bile özler mi birini sizce ? Yazacağı bir kelimeyi bile saatlerce bekler mi ? Kötü olduğunda gerçekten hissedebilir mi ? Böyle delicesine sevebilir mi? Uğruna canını verebilecek kadar...Uzaklaştıkça yarinden kötü hissebilir mi? Sesini duymadan yaşayaz mıyım gerçekten ? O olmadan gülmeye, yaşamaya devam edebilir miyim ki ? Böyle sorular soruyorum kendime sonra bir çıkmaz... Bütün yolların sana çıktığı çıkmaz ama bu ,hayatımın sen oluşunun resmiyeti sanki. Sensiz bir hayat ; okyanus ortasında susuz kalmak gibi,çöl ortasında üşümek gibi,cennette mutsuz olmak gibi,kalabalık ortasında yalnız kalmak gibi...Sensiz bir hayatta ben diye birşey yok.Sen yoksan bana hayat yok.

      SOL YANIM ! 

Bir kelime var artık duyunca sol yanımı titreten,her an kulağımda çınlayan bir kelime var.İsmin ! İsmimin yanında en çok yakışan ,başkalarından duymaya kıskandığı,yazmaya doyamadığım ismin !
Bir sevdam var artık sevdikçe mutluluğa boğulduğum,anlattıkça alevlenen bir sevdam var.Yüreğime en çok yakışan,andıkça tebessüm ettiğim sevdam!


Sesini duyarak bunları yazmak çok güzel Dolunay'ım.Bugün benden biraz uzaklara gittin ama olsun dünyanın diğer ucunada gitsen aşkımdan zerre azalmaz.Mesafeler asla engel olamaz bize.Bugün yine kötü hissettiğimde ben söylemeden mesaj attın iyi olmadığımı anladın ya ! Bu nasıl birşeydir ya hu ! Kimse inanmaz anlatsak ama öyle kalplerimiz bir bizim birtanem. Sen Konyadasın ben Ankarada ama kalplerimiz hep bir arada.
Şu whatsappı bulandan ALLAH  razı olsun gerçekten ya olmasaydı napardık ? Nasıl duyacaktım sesini ? Paketlerimizde memur maaşı misali bir günde bitir dakikaları sonra ay başını bekle :D Şuan mesaj atmıyorsun inşallah uyumadın Dolunay yoksa var ya ...


Bugünün sonucu : ''Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.'' (ENFAL 63 )  Bizim kalplerimizi Allah birleştirdi Dolunayım, seni bana Allah yazdı.Kıymetini bilmeliyim şükretmeliyim.


                                                                                          
                                                                                                                (PAPATYA)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder