26 Mart 2015 Perşembe

Yemin..

Onu mutlu etmek için elimden gelen herşeyi yapıyorum inanın, eğer gerçekten seviyorsanız imkansız diye bişey yoktur sizin için aç kalın suzuz kalın ama birşeyler yapın gözünüzde büyütmeyin yapılmaz sandığınız şeyleri, eğer gerçekten aşıksanız size imkansız diye birşey yok !

Gel gelelim mutluluk yeminine;

Benim olmadığı zamanlarda dahi ( o hep benimdi ) arkadaşken bile onu mutlu etmeye çalışıyor, her zaman yanında olmaya çalışıyordum çünkü onu deliler gibi seviyordum. Ve o benim olmuş arkadaşken böyle olan ben benimken nasıl olurdum, ilk gün hatta ilk saniye yemin ettim onu sonsuza dek mutlu edeceğime ..

Ne kadar darda ve zorda olsam da bir şeyler yapmaya çalıyor ve onun gülümsemesini sağlıyordum, ya zaten şöyle bişey papatya beni görünce hep gülümsüyo o ayı bişeyde :)
İmkansızlığı ben onda kaybettim, her yolun bir çıkarı ve her işin bir oluru var o varsa !

Yemin dedik yeminle devam edelim;

Bir başka yeminde onunla ahire giden yolda günahlardan kaçmak olacak ve her hatada uyarı yapmak olacaktı. Bu yemini beraber verdik biz, çünkü birimiz cennetteyken diğerimiz neyse diyemiyorum dahi.. olmamalı AŞK bu gerçek AŞK günaha düşmekten, günaha dalmaktan olacakken uyarmak işte örnek olmak yare..
Boşuna ahir demiyouz biz bu aşkın adına, Yaradanın istediği gibi bir hayat sürmeye çalışıyoruz ve hayatımızın baş rolüne şu ayeti koyuyoruz;
                                                                 >>  KALK VE UYAR !  <<
                                                                           "Muddessir 2"


Örnek olmaya çalışıyoruz yaşadığımız çevreye ve yanlış bir durum gördüğümüzde de şöyle yapsan daha iyi olur gibisinden ve uyduruk din zihniyetinden indirilen dine hicret etmeleri için insanları uyarıyoruz, peygamberimizi pasif iyi olmaktan, aktif iyi olmaya ve tüm insanlığa yararlı bir insan olmasına onu ayağı kaldıran ayeti hiç bir zaman unutmuyor ve onu hayatımıza altın harflerle kazıyoruz..Kimi sever, dünyevi  ile..
Kimi sever, mal mülk ile..
Kimi sevdiğini sanar yalan dolan ile..       
Kimi sevmek nedir bilmez firari gönül ile..
Kimi, Kimi, Kimi..
KİMİDE SEVDİ Mİ TAM SEVER!

" ALLAH " İÇİN SEVER!
     GÜNAHSIZ SEVER!

SENİ ALLAH İÇİN SEVİYORUM SEVDİĞİM !
- DOLUNAY -


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder