17 Ağustos 2015 Pazartesi

GÜVENMEK

Güvenmek ..
Evet ona güvenmek ona tastamam güvenmek, ne kadar uzakta olursa olsun ona güvenmek... Biz hep uzaklarda bizim aramızda hep kilometreler..
Ama değişmeyen tek şey yan yana oluşumuz hep hissedişimiz, bu o kadar güzel ki bambaşka! Düşünsenize uzaktan sevebilmek güvenmek, o yanındaymış gibi her anı heyecanla yaşamak.Hep dua demek dua dua dua onu Allah'a emanet etmek huzura bürünmek ..
Şükürler olsun ki o benim oldu, şükürler olsun ki ona sahibim, onun gibi sadık onun gibi aşık birine, onunla grur duyuyorum çünkü;
Onun aşkı onun sevdası yok kimsede görmedim bilmedim
Ama bir tek onda var, o sebepten onu böyle uzaklarda görür gibi sevisim ona ilk gün ki gibi bağlı kalışım..
Az kaldı çok az sizde şahitsiniz onu isteyeceğim güne az kaldı.O gün onunla buraya sonunda kavustuk sonunda yuvamızda yazıyoruz bunları diyeceğiz ve o gün şükürler edeceğiz her zaman ki gibi dualarla dolu mutlulugumuzu sizlerle paylaşacağız ..
Ben ona o kadar aşığım ki dolunaylı gecelerde papatya kokusuyla onu kokluyor o varcasına mutluluklara heyecana kapılıyorum kalp atislarim hızlanıyor ellerim tutmuyor çayımı koyuyorum masaya onu arıyorum ..
Sen yanımdasın sen, papatyam diyorum..
Oda çıkıyor balkona bakmaya başlıyor dolunaya solumaya başlıyor havadaki aşk kokusunu ve iyiki benimsin diyor kalbiyle en içten duygularıyla bunu hissediyor çayımı yudumluyor hayale dalıyorum onunla gelecek gunlere yuvamıza ..
Ben onu çok ama çok seviyorum !!
İyiki benimsin papatyam dualarimdasin iyiki benimsin iyiki iyiki..
Çayımı tazele ahirim bitti çayım :)
DOLUNAY !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder