8 Mart 2015 Pazar

Allah İcin bir sevda

Uzun hemde çok uzun zaman oldu yazmayalı hastalıklar dünyevi sıkıntılar derken yazamadım, papatyam yazmamı istedi sürekli bekledi ama olmadı bir türlü..

Son zamanlarda ben dolunay kırıcı bi yapıya sinirli bir yapıya büründüm ama atlatacağımı biliyorum çünkü papatya en büyük destekcim dualarıyla..
Elbet dertler sıkıntılar geçer biliyorum ama acı ile birleşince çekilmiyor hiç irademi kaybediyorum durduk yere..

Neyse bunları silip atıyoruz ve AŞK'a dönüyoruz..
Sıkıntılara aşkla bakmak mesela, her insan aylarca hastalık ardına hastalık ve sıkıntı ardına sıkıntı kaldıramaz fakar bir destekcisi varsa bunu kaldırabilir, şükür ki yaradan var ve bizi bir hediye vermiş bana papatyamı ona ise dolunayını..
Biz herşeyi Allah'a havale ediyoruz ve sıkıtıyıda ondan geldiğini bildiğimiz için şükür Rabbim bu imtihandır, bunu altlatacağız geçecek biliyoruz diyip secdeye kapanıp dua ediyoruz, hamd olsun Alak suresinde " OKU " yu hayata geçirdik ve herşeyde yaradan Rabbi görüp onun için yaşıyoruz, Dert sıkıntı hastalık mı? hah geç bunları geç mutlu ol mutluu :)

Her zaman nefes misali yanımda olan kadınım ahirim Seni Sonsuz Seviyorumm sana yemin olsun ki her zaman seni mutlu edecek ve seveceğim " AHİRİM " demek hani bunu gerektirir yaa ondan iştee aşktan işte sevdadan.. :)

Şeyyy ben senii çok özledim kadın az kaldı gelicem anneme teşekkürlerimi sunucam çünkü senin gibi bir M'eleği 9 ay karnında taşımış sonra al oğlum emanetin hediyen senin karın dediği için ellerini öpücem sarılıcam annem diyip koklucam az kaldı azz hemde çook azz.. :)


Aşkımmm sonsuz sevdamm sabah güneşim, hayat neşem, geceme yıldız olan korkularıma dayanak olanım geleceğe sağlam adımım olan kadınımm emin olki biz yan yana iken hiç bir sıkıntı bize bulaşamayacak Allah için tek KALP olup göz göze dua edicez ve mutluluklara koşucaz Elhamdülillah ..


SENİ ALLAH İÇİN SEVİYOR VE SENİ O'NA EMANET EDİYORUM..
DUALARIMIN BAŞRÖLÜNDESİN AHİRİM..

                                                                                                                                             DOLUNAY ..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder