8 Nisan 2015 Çarşamba

ÖZLEMEK Mİ ? YO BU BAMBAŞKA...

Özledim demek az kalır bu hissettiğimin yanında.Yaşamadığımız hayallerimizi özlüyorum ben.Ben artık hep yanımda olsun istiyorum.Her an yanı başımda olsun.Uyandığımda ilk onun gözlerini göreyim istiyorum.İlk günaydınımı ona demek istiyorum.Gülüşüyle uyanmak istiyorum.Çünkü biliyorum ki huzur onunlayken tamamen işliyor bedenime.Gülmek daha da anlamlı oluyor.Seneler var kavuşmaya biliyorum.Daha özlemin başlarındayız biliyorum.Nasıl dayanacağız onu bilmiyorum işte.

Özlüyorum...
Çöl misali suya hasret
Kış gibi sıcağa hasret
Yaz gibi rüzgara hasret
Leyla gibi mecnununa hasret...
Özlüyorum...
Bakmaya çekindiğim gözlerini
Kalbimi titreten ellerini
Aklıma kazıdığım sesini
Ezberimde de olsa o güzel yüzünü..Özlemek nedir ? deyince sizde tarif etmekte zorlanırsınız eminim.Çünkü herkes için farklıdır bence.En çok özlediğin neyse odur sana göre tanımı.Gözleri mi ?Muhabbeti mi?Sesi mi?Yüzü mü ?Bedeni mi ?Yüreği mi?Bana göre özlemek gözlerini özlemek mesela.O manzara başka yerde yok çünkü.Bakmaya doyamam çünkü.Ama birde şöyle bir şey var.Zaman gelir aşk öyle bir hal alır ki.Yakar,kavurur ama özlemek bile güzeldir.Beklemek bile güzeldir sırf içinde o var diye.
Beklemek, hepimizin bir beklediği vardır.Hayaliyle yatıp kalktığı.Bazılarımız uzaktakini bekler,bazılarımız hiç gelmeyecek olanı...

Önceden zerresine inanmadığım aşka bulandım şimdi de.Eee büyük konuşmayacaksın demek ki :)Size bir tavsiye,gerçek olduğuna inanmadığınız iki günlük sevdalar peşinde koşmayın.Bekleyin bekleyin ki beklediğinize değecek olanı versin Rabbim size de .


(Dolunay'ım.Bana söylediğin şarkıyla yazdım bunu 'SUNAM'.Artık herşey seni hatırlatır oldu bana ya.Çok özledim seni gel artık yarim )

PAPATYA


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder