9 Şubat 2015 Pazartesi

'Sen ve Ben' i Unut Artık 'Biz' Varız

Bayadır yazamıyorum.Hayatımızın dikenli yolları bizi yoruyor yıpratıyor her adımımızda.İsyan etmiyoruz asla.Bunca yıl sabretmişken şimdi neden pes edelim ki.Üstelik yaşamak için daha iyi bir sebep bulmuşken ,birbirimizi bulmuşken...

İlginç olan ne biliyor musunuz ? Derdimizin aynı olması ,hayatlarımızın ,yaşadıklarımızın benziyor olması.Bana ilk anlattığında o kadar çok şaşırdım ki anlatamam.Tesadüf mü bilemem ama birbirimiz için varız. Beni ondan daha iyi kim anlayabilir ki? Hiçkimse çünkü aynısını oda yaşıyor bizi bizden başkası anlayamaz.Dolunay'ım bana Rahmanın bir hediyesi ,en zor zamanımda gönderdiği bir melek sanki; elimi tutan düşmemi engelleyen bir melek sanki.Bu onu için de öyle aslında...Bu aşk ikimizide hayata bağlayan çok güçlü bir sebep.Yüzümüzü yeniden güldüren, kanayan kalplerimizi saran,yüreğimize baharı yeniden getiren,sonsuza kadar bitmeyeceğine yürekten inandığım(inşallah) AŞK.

Şu birkaç günde anladım ki : sen benim herşeyimsin ! Yeri geliyor babam oluyorsun .Yeri geliyor abim,kardeşim,dostum,sırdaşım,arkadaşım,öğretmenim oluyorsun ama en önemlisi hayat arkadaşımsın ,aşkımsın ,sevdiceğimsin,ahirimsin,herşeyimsin be adam! 

'Seni benim yok artık bizim derdimiz.' diyosun ya ,benimle ağlayıp benimle gülüyorsun ya seni daha çok sevmekten başka ne yapabilirim ki.Tek bir yürek olduk biz.Evet hayatımız zor ,imtihanlarımız zor belki ama el ele üstesinden geleceğiz biliyorum inanıyorum ve söz veriyorum sana yaşadığın kötü günleri unuttturmaya ,hayallerimizi gerçekleştirmeye söz veriyorum Dolunay'ım!

14 Şubat ' İyiki benimsin' gününe çok az kaldı.Siz sevgililer günün kutlayın bu bizim özel günümüz olacak bize özel özenti değil farklı çünkü bizde farklıyız dimi Dolunay'ım? Eveeeettt ,diye bağrışını duyar gibiyim :) Ona birsürü hediye aldım ve hazırladım.Çünkü kendimden çok ona birşeyler almaktan hoşlanıyorum.Ve sabırsızlanıyorum cumartesi için.Neden mi ? Çok önemli bir gün çünkü.Kalbimize mühürlediğimiz sözümüzün yenileneceği gün <3 Pofuduk ve Göbeklide bugünü bizimle paylaşacak.Dolunay'ın tabiri ile onlar bizim güllerimiz ve böyle bir günü onlardan başkasıyla paylaşamazdık.

    Bakalım neler olacak ?..
   Haaa unutmadan  BARCELONA ;)
 
                            
                                                                                             
                                                                                                                             (Papatya)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder