7 Şubat 2015 Cumartesi

DUA..

Mutluluk kaynağım;
Karanlık gecelere seninle uykuya dalış ve açan güne seninle uyanış, namaza kalkış Rahmana haykarış ondan af dileyiş ona emanet ediş ve amin diyiş, sonrasında birlikte hayata zor ve engebeli o hayata karşı dimdik duruşumuz  ve yürüyüşümüz ne olursa olsun  yüzümüzde ki tebessümü eksik etmeyişimiz çünkü;

Sıkıntılara karşı tek değiliz bu hayatta birlikte el açıp dua ile aşmak istiyoruz sıkıntıyı verenden bu imtihanı bize verenden alnımızın akıyla geçmeyi istiyouruz, birlikte amin diyip gülümsüyoruz.
Öyle güzel ki amin diyişler kalpten içten en derinden..


Kalpler yalnızdır ya hani diğer yarısını, ikizini bekler ya hani biz bulmuşuz birleştirmişiz bu kalpleri ki aynı anda amin diye KÜT! KÜT! atıyolar..

Faracesine toz kondurmadığım duama amin olanım, dualarımın başrölündeki hayat arkadaşım..
Sen ki benim ilk aşkım ve sonumsun seni taa ilk gördüğümden beri dua ile istiyordum ben, hiç unutmam memleketimde yaz tatilinde akşam namazında öyle güzel bi isteyişim vardı ki verenden seni;
"Onu bana yar onu bana eş eyle" diyordum ..
Bıkmadan istiyordum senden habersiz, senden uzakta kalbimce istiyordum safdım küçükdüm ama dualarım koskocaydı, minicik kalbimden dağlar, denizler, gökyüzü, samanyolu kadar koskoca sesler ve yankılarıyla semaya yükseliyordu isteyişlerim bak kabul oldu ve tek değil çift oldu artık isteyişlerimiz ..

Kabul olan duanın mutluluğu kadar güzel bişey olamaz bu hayatta bunu yaşatan duamı kabul eden Rabbime sonsuz şükürler olsun, seni ondan bir emanet ve hediye bildim en güzel emanetim ve hediyem, sana gözüm gibi canım gibi sahip çıkacak ve koruyacağım buna şahit dualarımdır, seni hep Rahmana emanet ediyorum çünkü ondan başka kime emanet edebilirim ki, dualarım koruyuşumun belgesidir bunu böyle bil emanetim..


Seni ALLAH için seviyor, hep ona emanet ediyorum içim öyle rahat ki korkmuyorum hiç bir zaman şükürler olsun bugüne bu güzel ana seninle adım attığım her güne sonsuz şükür olsun ..

Seni hep mutlu edeceğime söz veriyorum en güzel duamm..

SEVGİ DOLU DUALARIMLA 


" DOLUNAY "

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder